Powered by Focus Style

Якісне виготовлення аудіо реклами за доступними цінами

Всі ми кожен день їздимо в маршрутках, таксі, автомобілі і для того щоб зайняти себе чимось в цей час, ми дуже часто слухаємо радіо. Воно потрібне нам навіть не для того, щоб почути щось корисне або цікаве, а «для фону». І іноді в цьому фоні ми можемо почути вельми корисну інформацію - актуальні новини, хороші пісні і корисну рекламу. Виготовлення аудіо реклами - це дуже тонке мистецтво, так як за допомогою голосу потрібно зробити всі потрібні і правильні акценти. Коли реципієнт не бачить диктора, правильно сприйняти інформацію буває досить складно, тому якщо Вам необхідно замовити виготовлення аудіореклами, радимо Вам звертатися до справжніх майстрів і професіоналів, які не перший раз за мікрофоном.

Наша компанія пропонує Вам якісні послуги по створенню аудіороликів. У нас працюють професійні диктори, які знають всі нюанси цієї справи і вміють голосом зацікавити людину. Для того щоб про запропонований Вами продукті дізналися і надалі купили, Вам необхідно серйозно підійти до рекламної кампанії. При чому, фахівці рекомендують не зациклюватися на якомусь одному виді реклами, а використовувати комплекс. Якщо це абсолютно новий продукт, потрібно розповісти про нього всіма доступними способами: телебачення, радіо, преса. Залежно від Вашої цільової аудиторії потрібно вибирати вид преси (друкована або електронна): якщо Ви продаєте продукт сучасних технологій, наприклад, планшет, то, напевно, немає сенсу давати рекламу в газету, так як Ваш клієнт їх явно не читає. І ще один дуже важливий момент - для кожного виду реклами потрібно грамотно скласти рекламне повідомлення. Якщо це виготовлення відеореклами, акцент потрібно робити не тільки на інтонації, але і на міміці і жестах, так як реципієнт Вас бачить і те, що він не зрозумів зі слів, він зможе зрозуміти завдяки жестам диктора.

Виготовлення радіо ролика вимагає великих зусиль на відміну від відео

Для виготовлення радіо роликів потрібно докласти трохи більше зусиль, так як слухач повинен зрозуміти все що Ви хочете йому донести тільки за рахунок Вашого голосу. Найчастіше це буває дуже складно навіть для професіоналів, не кажучи вже про дилетантів, тому якщо Вам потрібні подібні послуги ретельно вибирайте компанію для співпраці.

Також наша компанія надає послугу озвучування відео. Якщо Вам необхідно переглянути якесь відео (навчальний, художнє і т. Д.), Але його немає російською або українською мовою, наші фахівці зможуть це зробити. Зверніть увагу, що закадровий озвучка відео та дубляж мають принципові відмінності, тому уточнюйте усі деталі під час замовлення.