Powered by Focus Style

Приклади подкастів і радіошоу

Подкасти та радіо-шоу

Текстова інформація потихеньку здає свої лідерські позиції. Люди вважають за краще не читати (це не завжди і не скрізь зручно), а дивитися і / або слухати. Ось чому так швидко набули популярності подкасти - відео- та звукові файли, за допомогою яких можна подати абсолютно будь-який матеріал: від презентації нового продукту до обговорення наукових статей і Лайфхак на тему «Як приготувати найсмачніші млинці?». 

Подкасти дивляться і слухають скрізь і всюди, де є інтернет-зв'язок. Такі мультимедійні дані, що несуть корисну інформацію, сприймаються і запам'ятовуються споживачами різного віку і статусу краще будь-якого іншого типу контенту. При правильній подачі можна швидко завоювати увагу аудиторії, яка з нетерпінням чекатиме нових «серій».

Вважається, що для створення подкасту необов'язково мати професійне обладнання. Дійсно, лайфхак з приготування ролів в домашніх умовах або аудіофайл з лекцією з англійської мови можна створити навіть за допомогою звичайної цифрової відеокамери і найпростішого диктофона. Але чи підійде цей формат солідній компанії? Чи буде такий подкаст затребуваний у користувачів? Чи зможе він зацікавити і привести нових слухачів і передплатників?

У аудіофайл надзвичайно важливо забезпечити якість звуку. Щоб слухач прослухав матеріал до кінця, йому повинно бути не тільки цікаво, а й комфортно це робити. Завдяки сучасному обладнанню та багаторічному досвіду наша студія забезпечує ідеальну чистоту звуку і якісний монтаж.

Хочете записати подкаст зі своїм голосом або потрібно опублікувати інтерв'ю? Допоможемо підготувати і відредагувати класний трек на будь-яку тему будь-якої тривалості (при створенні записів з кількома учасниками є свої «хитрощі»). Чи плануєте запустити радіошоу? Забезпечимо всі необхідні технічні та людські ресурси, щоб на виході отримати цікавий продукт.

При підготовці аудіоматеріалів важливо все: інформація (текст), яка вимовляється, швидкість начитки, музичний супровід, дизайн подкасту (обкладинка) і його грамотне опис для публікації. Ми створимо мультимедійні дані, які ви з гордістю зможете розміщувати на власному сайті, блозі і будь-якому іншому ресурсі (наприклад, в iTunes). Вдалий подкаст - відмінний інструмент для залучення аудиторії і просування.