Powered by Focus Style
Відеозвіт

Чи плануєте проведення виставки, новорічного свята, акції або іншого заходу? Замовте відеозвіт проекту. Така подача контенту дає можливість цікаво розповісти про будь-яку подію.

Традиційно для звіту про «виконану роботу» використовують текстові матеріали, в кращому випадку - фотографії. Але найбільш наочні - відеозвіти, в яких протягом декількох хвилин можна захоплююче представити основні моменти події заходу. Ніяких нудних текстів і сухих цифр - відеозвіт дає повне уявлення про реалізований проект і при цьому дарує глядачам емоції.

Відеозвіти - це інформаційні відеосюжети, які знімаються за такими ж правилами і з використанням тих же прийомів, як і, скажімо, рекламні ролики. Наші фахівці виконають відеозйомку, здійснять монтаж, подбають про озвучення і при необхідності про спецефекти. За бажанням замовника ми також готуємо сценарій звіту.

Варіанти відеозвітів

Будь-яких обмежень у створенні такого продукту немає. Відеозвіт може бути будь-якої тривалості (від декількох хвилин до декількох годин) і тематики (звіт про який відбувся інтерв'ю, репортаж про минулий розіграші, відео про корпоративному святі, про що завершився конкурсі і т. Д.). Вартість кожної роботи оцінюється індивідуально і залежить від обсягу і складності проекту. За бажанням клієнта ми готуємо для відеозвіту заставку, залучаємо дикторів, вставляємо титри і надаємо інші додаткові послуги.

Як створюється відеозвіт

Ми не працюємо конвеєрним способом - кожен замовник сам визначає потрібний йому пакет послуг. В одних випадках наша студія виконує повний запис події (на місці), після чого на підставі цього матеріалу готується лаконічний і видовищний відеоролик. Якщо у вас є відзнятий матеріал, ми здійснимо монтаж і створимо короткий відеозвіт за наявним контенту (можлива виключно дистанційна робота по вашим ісходникам).

Зазвичай алгоритм створення відеозвіту включає такі етапи: 

• узгодження технічного завдання;

• розробка та / або коригування сценарію;

• підбір і підготовка всього необхідного обладнання для зйомок;

• проведення знімальних робіт;

• робота зі звуком (при необхідності - запис закадрового тексту, саунд дизайн, підбір саундтреку і інше);

• створення додаткових елементів: заставки, титри на будь-якій мові і т. П .;

• монтаж;

• здача готового проекту, при необхідності - внесення змін.

Готовий медіа-продукт використовується в іміджевих та / або рекламних цілях. Відеозвіти виставляють в інтернет-просторі та на телебаченні, демонструють на виставках, конференціях, презентаціях та інших заходах для залучення уваги клієнтів та партнерів, а також для мотивації співробітників компанії.