реклама

Реклама: зйомка та монтаж рекламних роликів для ТБ та YouTube

Істина проста: для того, щоб "щось" продавалося, потрібно, щоб люди знали про існування цього "чогось". Ми пропонуємо вам розглянути такі види популяризації вашого продукту, товару або послуги, як аудіо- та відео реклама. Така реклама завжди приносить найбільший ефект, тому робити ставку потрібно саме на неї.

Студія «Синдикат» має гідний досвід роботи зі створення подібної продукції, тому якщо вам необхідно зняти або записати рекламний ролик, наші фахівці із задоволенням вам допоможуть.
Ми пропонуємо виготовлення (зйомка та монтаж) відео та аудіо реклами різної складності та хронометражу: від короткого аудіо ролика на радіо для інтернет-магазину, до креативних та веселих рекламних роликів на ТБ для товарів та послуг. У нас великий досвід виготовлення різних роликів з різними цілями, термінами та об'єктами зйомок. Нам є що вам запропонувати та показати.
Приклади рекламних відеороликів:
Вартість виготовлення рекламних роликів прораховується у кожному конкретному випадку виходячи з ТЗ, локацій, кількості акторів, необхідної графіки та переваг замовника. Тому, для більш-менш точного розрахунку вартості заповніть будь ласка бріф і ми всі прорахуємо і надішлемо вам.
залишити заявку
Якщо ви вирішили таки зробити відео - ми вам допоможемо! для цього:

або пишіть нам на syndicate@ukr.net;
або заповність БРІФ (це нескладно);
або дзвоніть: +38 (050) 88-76-192 чи +38 (068) 35-111-69;

Ми все детально розрахуємо, зателефонуємо та розповімо про все доступною мовою.