вІдео ОГЛЯД

Що таке відео огляд, навіщо він потрібний і які бувають

Що таке відео? (часто ще кажуть: огляд товару, відгук про товар, відео презентація товару чи послуги тощо)

Відео огляд - це дієвий інструмент для того, щоб швидко та просто донести важливу інформацію щодо вашого товару або послуги до клієнта. Не секрет, що за останні кілька років портрет середньостатистичного споживача сильно змінився: тепер, перед тим як купити той чи інший товар чи послугу, він не поспішає займати чергу або записуватися на "вільні дати". Тепер, споживач 21-го століття йде в Інтернет і уважно вивчає товар або послугу, дивиться огляди, читає відгуки.

Вибирає та розбирається.

Саме тому більшість провідних компаній у своїх галузях вже давно і міцно завойовують довіру свого споживача через найдоступніший, швидкий і зручний тип контенту - відео.
Ми пропонуємо виготовлення (зйомка та монтаж) відео оглядів та відео інструкцій різної складності та хронометражу: від короткого огляду техніки для інтернет-магазинів, відео інструкцій з використання того чи іншого обладнання до креативних та веселих оглядів товарів та послуг. У нас великий досвід виготовлення різних оглядів з різними цілями, термінами та об'єктами зйомок. Нам є що вам запропонувати та показати.
Про оглядові ролики продуктів.
Як ви знаєте, on-line магазини все більше і більше набирають популярність серед покупців, ніж звичайні off-line, і багато користувачів інтернет-магазинів не завжди впевнені в тій чи іншій покупці. Їм хочеться більш детально ознайомитися з товаром, побачити сильні та слабкі сторони, помацати товар руками професіоналів, подивитися комплектацію тощо. Так як в інтернет магазинах нереальна кількість товарів і далеко не всі мають на себе огляди, ми пропонуємо виготовити відео-візитки про товар, щоб покупець зміг детальніше ознайомитися з товаром, порівняти "очікування і реальність" і зробити правильний вибір.

Це добре продемонстровано на прикладі серії оглядових роликів духовок, витяжок та варильних поверхонь для Pyramida, а також серії м'ясних роликів для ресторану Sam's Steak House. Споживач, перед приходом до магазину або ресторану, ВЖЕ знає, чого хоче і з чого це складається.
Приклади відео оглядів та оглядових роликів:
Про креативні та веселі відеоогляди. Креативні відеоогляди дуже успішно допомагають великим компаніям, які виходять на молодіжний ринок. Ми точно не знаємо, скільки саме людей віком до 30 років подивилося "Звіт про зміни" для Ощадбанку, але впевнені, що після цієї серії роликів Ощад впевнено "відкусив" добрий шмат пирога у молодіжному сегменті клієнтів. Тому що ролики були зроблені "на одній хвилі". Те саме можна сказати і про серію #Ти Експерт для METRO Cash and Carry Ukraine. Ми точно не знаємо, наскільки збільшився продаж товарів, які показувалися в цьому проекті, але ми впевнені, що METRO з екрана YouTube впевнено захопив увагу споживача для своїх ексклюзивних товарів у молодіжному сегменті.

Креативний огляд (або креативний відеоогляд) – це потужний інструмент на просторах YouTube у боротьбі за свого споживача. І тренд на креативне відео впевнено закріпився у 2020 році з прицілом на майбутні роки.
Приклади креативних відеооглядів:
Про відео-інструкції. Відео-інструкції - це найпростіший і найлаконічніший спосіб донести до споживача відповіді на найнагальніші питання щодо товарів та послуг.

Відео-інструкція вирішує такі болі: "Як це працює?", "Що потрібно зробити, щоб це запрацювало?", "Як це встановити?", "Як це включити?", "Як це зробити" тощо . Відео-інструкції можуть бути зняті та змонтовані, як наприклад серія відео-інструкцій по Subaru Outback для Subaru Ukraine, або записані у форматі "screencast", як, наприклад, серія скрінкастів "How TO" для продукту "SmartCloud Connect for Salesforce" від компанії INVISIBLE.

Якщо вашому відділу підтримки, гарячої лінії, support задають приблизно одні й ті ж питання щодо товарів або послуг, то відео-інструкція - це відмінний спосіб розвантажити підтримку від рутини і дати їй можливість сконцентруватися на справді важливих питаннях.
Приклади відео-інструкцій:
Вартість виготовлення оглядів та відео-інструкцій прораховується у кожному конкретному випадку виходячи з ТЗ, кількості роликів, необхідної графіки та переваг замовника. Але для того, щоб мати орієнтир, ми пропонуємо такий варіант:

• знімальна зміна до 8 годин;
• знімаємо максимум матеріалу за 1 зміну;
• знімальна команда: режисер, оператор-постановник, режисер монтажу, колорист;
• попередній виїзд на локацію, обговорення деталей зйомки;
• професійне обладнання, зйомка у форматі 4К;
• постановочне світло;
• монтаж, зведення звукового ряду, корекція кольору;
• плашки, графіка для всіх роликів;
• можливість внести редагування за 2 рази;
• розміщення роликів у YouTube на закритих/відкритих посиланнях;
• підтримка після розміщення (відстеження статистики, рекомендації щодо просування);
• документарний супровід, передача авторських прав на розміщення (договір, с/ф, акти, б/г або готівку);

Орієнтовна ціна знімального дня = 12 000 грн.
Орієнтовна вартість монтажу 1 ролика = 4000 грн.

Додатково можна замовити:
• додатковий знімальний день (або кілька);
• запис скринкасту (how it works. tutorials);
• пошук та підбір знімальних локацій, аксесуарів;
• пошук та підбір спікерів та провідних;
залишити заявку
Якщо ви вирішили таки зробити відео - ми вам допоможемо! для цього:

або пишіть нам на syndicate@ukr.net;
або заповність БРІФ (це нескладно);
або дзвоніть: +38 (050) 88-76-192 чи +38 (068) 35-111-69;

Ми все детально розрахуємо, зателефонуємо та розповімо про все доступною мовою.